Haberler

Coinbase Halk Arz Edilecek!

Coinbase adlı kripto para borsasının halka arz sürecine girmek için ABD'nin yetkili kurumlarına başvurduğu ve onay beklediği iddia edildi.

Reuters haber ajansı tarafından açıklandığına göre ABD’nin ve tüm dünyanın en büyük, en güvenilir kripto para borsası olarak tanımlanan, merkezinin yeri ve adresleri belli olan neredeyse tek borsa olarak gösterilen Coinbase’nin halka arz sürecine girmek istediği ve bunun için ABD’nin yetkili kurumlarına onay için başvuruda bulunduğu iddia edildi.

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Coinbase, bu adımı atarsa çok sayıda yatırımcının hisse senetlerine ilgi gösterecek olduğu tahmin edilirken, özellikle de bu adımın diğer kripto para borsalarına da örnek olması mümkün olarak görülmekte.

Kripto para birimi borsası Coinbase’nin halka arz edilen ilk ABD’li borsa olacak olması da diğerlerine oldukça fazla cesaret verebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu