EthereumHaberler

Coinbase, İngiltere Müşterileri İçin Ethereum Stake Ödülleri Başlatıyor!

Ethereum ilgisi her bölgede giderek artıyor.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, İngiltere’deki kullanıcılarının yakın tarihte Ethereum ile stake ödülleri kazanabileceğini duyurdu.

İlk olarak 2019 yılında Cosmos ve Tezos  için stake ödülleri sunan Coinbase, İngiltere’deki müşterilerden gelen yoğun talep sonucu ETH2 stake ödüllerini de açtı. Tam lansmanın yakın tarihte olması bekleniyor.

Coinbase müşterileri miktar sınırlaması olmaksızın istedikleri kadar ETH stake edebilecek. İsterlerse bakiyelerinin tamamı yerine varlıklarının bir kısmından da ödül kazanabilecekler.

Coinbase İngiltere müşterileri bu hizmet ile varlıklarını Coinbase’de stake ederek yılda %5’e kadar kazanç sağlayabilecekler.

İngiltere ve EMEA bölgesi genel müdürü Marcus Hughes konu ile alakalı şunları söyledi:

 “Son aylarda ether satın alan müşterilerde büyük bir artışa tanık olduk ve bu nedenle onlara bu varlık için stake ödülleri sunabilecek konumda olmaktan çok memnunuz. Bireysel olarak yapılması çok karmaşık olan staking’i basitleştirmede, kripto ekonomisinin bu önemli kısmına erişimi genişletmede rol oynayabileceğimize inanıyoruz.

Şirket açıklamasında Coinbase dışında yapılacak stake işlemleri için 32 ETH’ye ve stake sistemini çalıştırmak için gerekli teknik bilgiye sahip olmanın gerektiğini belirtti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu