Haberler

Coinbase Pro, Android Uygulaması Yayınlandı

Dünyanın 1 numaralı ve en güvenilir kripto para birimi borsası olarak gösterilen Coinbase, bugün yeni bir uygulama yayınladı.

35 milyondan daha fazla insanın kullandığı ve çok sayıda ülkede hizmet sunan Coinbase, bugün yeni bir adım atarak profesyonel kullanıcılara yönelik olarak Coinbase Pro isimli bir Android uygulaması yayınladı. 100’den daha fazla ülkede aktif olarak kullanılabilecek olan Coinbase Pro uygulaması için hesap tipinin farketmediği ancak sadece profesyonel olan yatırımcıların bu uygulamayı kullanmasının önerildiği belirtildi.

Coinbase Pro, ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunuluyor ve bazı ülkelerde kullanıma uygun olmasa da 100’den fazla ülkede kullanıma uygun durumda.

50’den fazla işlem çiftini destekleyen uygulamanın yeni sürümlerle ve yeni destekler ile birlikte daha fazla kripto para birimini destekleyebilecek olduğu net.

Coinbase Pro’da bazı varlıkların daha ‘oynak’ olduğu CEO Armstrong tarafından ifade edilmişti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu