Haberler

Coinbase: Pro Uygulamamız Apple Cihazlar İçin Yayında!

Coinbase'den yeni bir açıklama yapıldı.

Nexo

En fazla ticari hacme sahip kripto para birimi borsaları arasında ilk 2 sırada yer almış olan ABD merkezli büyük kripto para borsası Coinbase bugün yeni bir uygulama yayınladı. Apple cihazlar için kurumsal yatırımcıları hedefleyen Pro sürümün uygulamasının yayında olduğunu açıklayan Coinbase, uygulama üzerinden kurumsal yatırımcıların Coinbase platformunda işlemler yapabileceklerini açıkladı. 30 milyonu aşan kullanıcı sayısı ve dünyanın en güvenilir ilk kripto para birimi borsası olarak tanınan Coinbase, bugüne kadar milyarlarca dolarlık kripto para işlemlerini yönetti ve dün olduğundan farklı olmayarak yine en çok tercih edilenler arasında.

Coinbase Pro şimdilik sadece iOS cihazlar için sunuluyor. Apple cihazlarda Coinbase Pro uygulamasına %100 ücretsiz olarak (uygulama içi satın alımlar içerir) sahip olabilir ve kurumsal yatırımcı kripto para birimi işlemlerine devam edebilirsiniz.

Uygulama yeni yayınlanmış olduğu için ve her ülkede görünmeme ihtimali olduğu için (Türkiye’de kullanılabilir) bir süre App Store’da aramalarda en üst sırada çıkmayabilir. Uygulamayı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Coinbase’ye bildirebilirsiniz.

*Coinbase Pro kurumsal yatırımcılar için yayınlandı.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı