Kripto HaberleriHaberlerCoinbase: Pro Uygulamamız Apple Cihazlar İçin Yayında!

Coinbase: Pro Uygulamamız Apple Cihazlar İçin Yayında!

Takip et

En fazla ticari hacme sahip kripto para birimi borsaları arasında ilk 2 sırada yer almış olan ABD merkezli büyük kripto para borsası Coinbase bugün yeni bir uygulama yayınladı. Apple cihazlar için kurumsal yatırımcıları hedefleyen Pro sürümün uygulamasının yayında olduğunu açıklayan Coinbase, uygulama üzerinden kurumsal yatırımcıların Coinbase platformunda işlemler yapabileceklerini açıkladı. 30 milyonu aşan kullanıcı sayısı ve dünyanın en güvenilir ilk kripto para birimi borsası olarak tanınan Coinbase, bugüne kadar milyarlarca dolarlık kripto para işlemlerini yönetti ve dün olduğundan farklı olmayarak yine en çok tercih edilenler arasında.

Coinbase Pro şimdilik sadece iOS cihazlar için sunuluyor. Apple cihazlarda Coinbase Pro uygulamasına %100 ücretsiz olarak (uygulama içi satın alımlar içerir) sahip olabilir ve kurumsal yatırımcı kripto para birimi işlemlerine devam edebilirsiniz.

Uygulama yeni yayınlanmış olduğu için ve her ülkede görünmeme ihtimali olduğu için (Türkiye’de kullanılabilir) bir süre App Store’da aramalarda en üst sırada çıkmayabilir. Uygulamayı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Coinbase’ye bildirebilirsiniz.

*Coinbase Pro kurumsal yatırımcılar için yayınlandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları