Cardano

Coinbase, Son Dönemde Yükselişe Geçen Cardano’ya (ADA) Destek Verdi!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, Cardano staking ödülleri programını başlattı.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, son dönemde yeniden yükseliş sinyalleri vermeye başlayan Cardano‘ya (ADA) katkı sağladı.

Coinbase özellikle son dönemde birçok farklı listelemeye imza attı ve şimdi atılan adım da bu sebeple yatırımcıları şaşırtmamış olabilir.

İlgili Haber
Coinbase, Türkiye'deki Yatırımcıların Beklediği Altcoini Sonunda Listeledi!

Cardano Stake Edilebilecek

Borsa sadece listelemeleri ile değil aynı zamanda staking ödülleri ve staking için platformları desteklemesi ile de ön plana çıkıyor.

Tam da Cardano fiyatının yeniden yükselişe geçtiği bir anda gelen haber ise ADA yatırımcılarını daha çok sevindirmiş olabilir. Coinbase tarafından yapılan açıklamada, artık ADA için staking ödülleri verileceği ve platformdan direkt ADA stake edilebileceği belirtildi.

Kıdemli ürün yöneticisi Rupmalini Sahu, kararı açıklarken ADA’nın  piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para arasında yer almasına ve “esnek, sürdürülebilir ve ölçeklenebilir” blockchain tasarımına dikkat çekti.

Bu tasarım, merkeziyetsiz finans dünyasını, NFT’leri ve ağdaki diğer faaliyetleri etkinleştirmek için Ethereum ve Solana’ya benzer akıllı sözleşmeler kullanmakta.

Alternatif bir L1 ağı olan Cardano zaten yıllardır bu rekabet sayesinde ilerlemekte ve şimdi %3,75 yıllık getiri ile staking ödülleri Coinbase’e de geldi.

ADA fiyatı son dönemin en hareketlilerinden birisi. ADA, 24 saat içerisinde %13 yükseliş elde ederken 1,10 dolar direncini de kırmayı test ediyor. Bunun kırılması, orta vadede 1,40 doların test edilmesini sağlayabilir ve ADA yeni bir ralliye başlayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu