Altcoin

Coinbase, Türkiye’deki Yatırımcıların Beklediği Altcoini Sonunda Listeledi!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, sonunda bekleneni yaparak MINA'yı listeledi.

Kullanıcı sayısı açısından dünyanın en büyük kripto para borsası Coinbase, uzun süreden beri beklenen bir adımı sonunda attı. Türk bir kurucu ortağa sahip olan ve Türkiye’de bir hayli popüler konumda bulunan Mina Protocol (MINA), ABD’nin lokomotifinde listelendi.

Coinbase, Beklenen Adımı Attı

Coinbase tarafından yapılan açıklamada, MINA için transferlerin şimdiden başlayacağı ve söz konusu kripto paranın 24 Mart tarihinde listeleneceği vurguladı. Tabii ki bunun için yeterli likiditenin sağlanması gerekiyor. Yeterli likidite sağlanır ve MINA listelenirse MINA/USD, MINA/USDT ve MINA/EUR pariteleri üzerinden alım satım yapılabilecek.

Aslında MINA’nin listelenebileceği haberini günler öncesinden okurlarımız ile paylaştık. MINA, günler öncesinde 92 milyon dolarlık bir fonlama elde etti. FTX Ventures ve Three Arrows Capital gibi kurumların yatırım yaptığı MINA, bundan birkaç gün önce ise Kraken kripto para borsasında listelenmişti. ABD’nin en büyük borsalarından olan Kraken’in MINA’yı listelemesi ise şartların olgunlaştığına işaret etti.

İlgili Haber
Mina Protocol'e (MINA) Büyük İsimlerden Önemli Yatırım!

Dünyanın en “hafif” blockchain ağı olma hedefiyle yola çıkan MINA buna ek olarak Web3 odaklı birçok geliştirme ile de ciddi yol haritasına sahip. Bütün bunlar da L2 ve L1 projelerinin rekor kırdığı son günlerde MINA’nın önünün daha fazla açmakta.

MINA fiyatı son 24 saat içerisinde %24 yükseliş elde etti ve 2,71 dolar görüldü. MINA tüm zamanların rekorunda ise 9 dolara kadar yükselmişti ve hala bunun %70 gerisinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu