Altcoin

Mina Protocol’e (MINA) Büyük İsimlerden Önemli Yatırım!

CoinList ön satışı ile piyasaya giriş yapan Mina Protocol (MINA), ilk günden beri kripto para sektörünün ilgisini çekmekte. MINA, son dönemde fiyat açısından olumlu bir dönem geçirmese de duyurulan son haber bunların önüne geçebilir.

İlgili Haber
MINA Düşüşe Tepki Verebilecek mi?

MINA’ya 92 Milyon Dolarlık Yatırım

Blockchain protokolü MINA, 92 milyon dolarlık bir fonlama elde etti. Söz konusu fonlamaya FTX Ventures, Singapur merkezli yatırım fonu Three Arrows Capital ve Circle Ventures gibi dev isimler katıldı. Pantera‘nın da liderlik ettiği fonlamanın projenin geliştirilmesi için kullanılacağı belirtilmekte.

Mina Foundation CEO’su Evan Shapiro konu hakkında yaptığı açıklamada bu fonlama ile ilgili şunları iletti:

Kripto para sektöründeki en saygı duyulan kurumlardan bazılarından yatırım almak, Mina’nın gizlilik odaklı ve uçtan uca bir Web3 katmanı olmasını sağlamak için gereken desteği sağlayacaktır.”

Mina’nın hedefleri ise bir hayli fazla. Mina, dünyanın en “hafif” blockchain ağı olma hedefiyle yola çıktı. Buna ek olarak Web3 odaklı birçok geliştirme de MINA’nın yol haritasında bulunuyor.

Kısa süre önce Kraken kripto para borsası tarafından da listelenen MINA, görünüşe göre bu yatırım ile yeni listelenme haberleri verebilir. Özellikle Coinbase kripto para borsasının MINA’yı listelemesi ABD pazarına olan erişimi kolaylaştırabilir. Coinbase’in ise bir sonraki listeleme haberi veren borsa olmasına yüksek ihtimal olarak bakılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu