Haberler

Coinbase, Tagomi’yi Satın Aldı!

Coinbase'den yapılan açıklamada Tagomi'nin satın alındığı doğrulandı.

Dijital varlık aracılık şirketi Tagomi’nin bugün ABD’li kripto para birimi borsası Coinbase tarafından satın alındığı açıklandı. Yapılan açıklamada, kripto para birimi borsasının Tagomi’yi resmen satın aldığı açıklandı ancak ne kadarlık bir anlaşma ile satın alındığı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Yapılan kısa açıklamada, şirketin bu satın alım sürecinden başarıyla çıktığı, sürecin devam ettirildiği açıklandı.

Dünyanın en büyük ve en güvenilir kripto para borsası olarak gönüllerde taht kuran (Binance verilerinin doğru olmadığını düşünenler tarafından başta olmak üzere) Coinbase’nin bu alım ile beraber yerini daha fazla güçlendirecek olduğu tahmin ediliyor.

ABD merkezli olmasından dolayı özellikle hangi ülke merkezli olduğu asla bilinmeyen Binance’a oranla daha fazla güven veren Coinbase’nin bu tür adımları daha fazla atması isteniyor. Özellikle CMC gibi siteleri satın alması konusunda da geçmişte baskılar yapılmış, ancak Binance, CMC’yi satın almıştı.

*Bunlar sadece iddia, özellikle Türkiye’de de en çok kullanılan yabancı borsaların başında Binance geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu