Haberler

Coinbase UK CEO’su Zeeshan Feroz: İrlanda’dan Lisans Aldık!

Coinbase UK CEO’su Zeeshan Feroz açıklama yaparak İrlanda Merkez Bankası tarafından E-Money lisansı aldıklarını duyurdu.

Nexo

Coinbase UK CEO’su Zeeshan Feroz, kripto para birimi borsasının yaptığı başvuru sonrasında E-Money lisansına hak kazanıp İrlanda Merkez Bankası’ndan lisans aldığını açıkladı. Kripto para birimi borsası olarak bilinen ve geçtiğimiz günlerde İngiltere’de daha aktif faaliyetler göstermeye başlayan Coinbase, İrlanda’dan aldığı yeni lisans sayesinde daha fazla güven kazanacak.

Coinbase UK CEO’su Zeeshan Feroz açıklamasında lisans alan şirketler arasında sınırlı sayıda şirket olduğunu ve bu lisansı almalarının bir şans eseri değil, çalışmalarının sonucu olarak olduğunu açıkladı. Kripto para birimi borsası bundan sonra İrlanda’da aldığı bu lisans sayesinde Avrupa’daki işlemleri için çok iyi fayda sağlayacak olduğunu açıkladı.

Coinbase bugüne kadar birçok ülkede aktif hizmet sunan borsa.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı