Haberler

Coinbase UK CEO’su Zeeshan Feroz: İrlanda’dan Lisans Aldık!

Coinbase UK CEO’su Zeeshan Feroz açıklama yaparak İrlanda Merkez Bankası tarafından E-Money lisansı aldıklarını duyurdu.

Coinbase UK CEO’su Zeeshan Feroz, kripto para birimi borsasının yaptığı başvuru sonrasında E-Money lisansına hak kazanıp İrlanda Merkez Bankası’ndan lisans aldığını açıkladı. Kripto para birimi borsası olarak bilinen ve geçtiğimiz günlerde İngiltere’de daha aktif faaliyetler göstermeye başlayan Coinbase, İrlanda’dan aldığı yeni lisans sayesinde daha fazla güven kazanacak.

Coinbase UK CEO’su Zeeshan Feroz açıklamasında lisans alan şirketler arasında sınırlı sayıda şirket olduğunu ve bu lisansı almalarının bir şans eseri değil, çalışmalarının sonucu olarak olduğunu açıkladı. Kripto para birimi borsası bundan sonra İrlanda’da aldığı bu lisans sayesinde Avrupa’daki işlemleri için çok iyi fayda sağlayacak olduğunu açıkladı.

Coinbase bugüne kadar birçok ülkede aktif hizmet sunan borsa.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu