Haberler

Meksikalı Bitso’ya 2 Dev Şirketten Yeni Yatırım!

Meksikalı kripto para birimi borsalarından olan Bitso yeni yatırım aldı.

Coinbase ve Ripple tarafından Bitso için yeni bir yatırım haberi geldi. Meksika merkezli ve ülkedeki en büyük kripto para birimi borsası 2 dev şirketten yatırım alırken, daha önce de benzer yatırımlar aldığı ve ülkede resmen tekel haline geldiği iddia edildi. Kripto para birimi borsaları son aylarda pek fazla yatırım almazken, Coinbase ve diğerlerinin dışında birçok kripto para borsasının iflasın eşiğine yakın olduğuna dair haberler geliyor. Türkiye’de kripto para borsaları yatırım almak ve yatırım yapmak konusunda pek fazla gündeme gelmezken, ABD ve diğer ülkelerde de durum pek farklı değil.

Bu durum ise Bitso isimli kripto para borsasının ülkede tekel olmaya yakın olmasına bağlı olarak yapılmış Coinbase ve Ripple ortaklığında olan bir yatırım olabilir. Yatırımın net olarak ne kadar olduğu ve ne zaman yapıldığı açıklanmazken, kripto para birimi borsası Bitso’da haberlerin doğru olduğunu ve Coinbase ve Ripple şirketlerinden ortak olarak bir yatırım aldıklarını açıkladı.

Şirket daha fazla açıklama yapmazken, yatırım tutarı ise merak konusu olarak kaldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu