binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin CashCoinbase Yeni Listelemelerini Duyurdu XRP Topluluğu Ayaklandı! "Neden Hala XRP Yok?"

Coinbase Yeni Listelemelerini Duyurdu XRP Topluluğu Ayaklandı! “Neden Hala XRP Yok?”

XRP avukatı Bill Morgan'dan Coinbase'in Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) listelemelerine tepki geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase son haftalarda altcoin listelemelerine hız verirken son listeleme haberi Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) için geldi.

Bu noktada Coinbase DOGE, LTC ve BCH’nin vadeli işlemlerde listeleneceğini duyururken XRP avukatı Bill Morgan’dan Coinbase listelemelerine tepki geldi.

XRP destekçisi avukat Coinbase’in XRP’ye yönelik desteğinin eksik olduğuna dikkat çekerek bu durumun kendisini hayal kırıklığına uğrattığını söyledi.

Bu noktada Coinbase’in XRP’den önce DOGE gibi kripto para birimlerini vadeli işlemlerde listelemesi XRP topluluğunda tartışmalara yol açtı.

XRP topluluğu XRP’nin piyasa değerine ve önemli kullanıcı tabanına rağmen Coinbase’in XRP’ye öncelik vermemesini tartışırken, özellikle XRP’nin piyasa değerin açısından 6. sırada yer alırken, Dogecoin’in 9.sırada yer almasına dikkat çekti.

Fox muhabiri Eleanor Terrett de Coinbase’in XRP yerine DOGE gibi diğer kripto paralara öncelik vermesi konusundaki tartışmalara katılırken “Coinbase’de hala XRP vadeli işlemleri yok” dedi.

Fox muhabirinin XRP paylaşımını alıntılayan ünlü avukat Bill Morgan “Coinbase hiçbir zaman XRP’yi özellikle desteklemedi.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail