Kripto HaberleriAltcoinCoinbase Yeni Listelemeyi Duyurdu: Altcoinin Fiyatı Ani Sıçradı!

Coinbase Yeni Listelemeyi Duyurdu: Altcoinin Fiyatı Ani Sıçradı!

Takip et

Kripto para piyasasında son olaylar ışığında düşüş eğilimi devam ederken sektörün en büyük borsalarından biri olan Coinbase yeni bir altcoin listelediğini duyurdu.

Bu tarz gelişmeleri anında öğrenmek için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz:

Coinbase Yeni Altcoini Yarın Listeleyecek

Coinbase resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamasında Vulcan Forged PYR (PYR) altcoinini listelediğini bildirdi. Listeleme yarın Türkiye saati ile 20:00’da gerçekleşecek.

Söz konusu kripto para Ethereum (ETH) ağı üzerinde çalışan bir oyun temalı token.

Borsa bu ayın başlarında yaptığı açıklamasında söz konusu tokeni yol haritasına eklediğini duyurmuştu.

Gün içerisinde Bitcoin ile beraber ani bir düşüş gerçekleştiren PYR’nin fiyatı listeleme haberiyle birlikte ani bir sıçrama yaptı ve bu yazının yazıldığı anlarda 2.86 dolar seviyesinden 3.15 dolara kadar tırmanmış durumda.

PYR altcoininin günlük fiyat değişimini gösteren grafik.

Proje, 10’dan fazla oyuna, topluluğunda 20.000’den fazla üyeye ve piyasadaki en büyük beş NFT pazar hacimlerinden birine sahip olduğunu söylüyor.

İlgili Haber
Coinbase Destekli Borsa Bitcoin Rezervlerini Açıkladı! BTC Dışında Hangi Altcoinler Var?

Şirketin resmi web sitesinde PYR ekosistemi ile ilgili şu ifadeler yer alıyor:

“Oynaması ve geliştirmesi kolay bir ekosistem olarak tasarlanan Vulcan Forged, geliştirme programları, inkübasyon ve kitle fonlaması yoluyla geliştiricileri destekleyerek dünya standartlarında blok zinciri oyunlarının geliştirilmesini teşvik eden topluluk tabanlı bir projedir.

Blok zinciri oyun meraklıları için Vulcan Forged, popüler oyunlara ve oyun içi dijital varlıkları alıp satabilecekleri devasa bir NFT pazarına erişebilecekleri tek durak noktasıdır. Tüm ekosistem kendi PYR yerleşim, staking ve yardımcı token’ı tarafından desteklenmektedir. ERC20 uyumlu PYR, Vulcan Forged ekosisteminin bir parçası olan oyunlar içinde kullanılabilen platformlar arası bir para birimidir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları