Kripto HaberleriAltcoinCoinbase Destekli Borsa Bitcoin Rezervlerini Açıkladı! BTC Dışında Hangi Altcoinler Var?

Coinbase Destekli Borsa Bitcoin Rezervlerini Açıkladı! BTC Dışında Hangi Altcoinler Var?

Coinbase destekli kripto para borsası da rezervlerini açıkladı.

Takip et

FTX çöküşünden sonra şeffaflığa vurgu yapan dünyanın en büyük kripto para borsası Binance CEO’su CZ, Binance’ın elindeki Bitcoin ve bazı kripto paraları açıklamıştı.

CZ’nin bu hamlesini başka kripto para borsaları da takip etmiş ve onlar da rezervlerini açıklamıştı.

Son olarak ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase tarafından desteklenen Hindistan’ın en büyük kripto para borsası CoinDCX de Nansen üzerinden rezervlerini açıkladı.

CoinDCX’in rezervlerine bakıldığında Bitcoin (BTC) dışında Ethereum (ETH), Shıba Inu (SHIB), Polygon (MATIC) ve Cardano (ADA) gibi popüler kripto paraların bulunduğu görüldü.

Twitter hesabından paylaşım yapan CoinDCX kurucusu Sumit Gupta, “kullanıcılarımızın CoinDCX’te paralarının tamamen güvende olmasını sağlamak için her şeyi yapmak istiyoruz.” dedi.

“Söz verdiğimiz gibi, Rezerv Kanıtımızı herkese açık olarak paylaşıyoruz. Cüzdan adreslerinin eksiksiz bir listesini içeren zincir içi ve zincir dışı varlıklarımız artık herkese açıktır ve bir düğmeyi tıklayarak doğrulanabilir.

Bunu, bu alanda lider olan ve Binance, OKX, Kucoin, Huobi, Bybit gibi bir dizi önemli borsanın rezervlerini yayınlayan Nansen ile birlikte yaptık.”

CoinMarketCap ile rezervlerin açıklanması konusunda yakın zamanda iş birliği yapabileceklerini de belirten Gupta, borsa için bir sonraki aşamanın, hangi kripto paraların listeye dahil edilmesi gerektiğine dair bir sistem kurmak olduğunu söyledi.

Hatırlanacağı üzere Binance dışında OKX, Kraken, Huobi, Crypto. com gibi ünlü kripto borsaları da rezerv kanıtlarını açıkladı.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları