Haberler

Coinbase Yetkilisi: Kurumsal Yatırımcı Artışı Görülüyor

Kurumsal yatırımcının piyasaya girdiği iddiası...

Coinbase’in kurumsal satış, ticaret, saklama ve öncelikli hizmetler başkanı Brett Tejpaul, Coinbase bünyesinde son 4 hafta içerisinde beklenenden çok daha büyük oranda kurumsal yatırımcı sayısında artış görüldüğünü ve bu artışların piyasaya için olumlu bir duruma işaret olduğunu bildirdiği öğrenildi. Kurumsal yatırımcı sayısında büyük artışların son 4 hafta içerisinde görüldüğünü iddia eden Tejpaul’un açıklamasında “kurumsal yatırımcılar her zaman en iyi fiyattan alım yapmak ve en yüksek fiyatlardan satış yapmak istiyorlar” dediği öğrenildi.

Kurumsal Yatırımcılar Piyasaya İlgi Göstermiyor

Kurumsal yatırımcıların özellikle kripto para yatırımlarına sıcak bakmadığını artık bilmeyen yok. Özellikle devasa büyük şirketlerin hiçbiri kripto para yatırımlarına ilgi göstermezken bunun piyasa hacmi ve stabil olmama nedenlerinden dolayı olduğu iddia edilmekte. Ancak bu tür yeni kurumsal yatırımcılarla beraber piyasanın gelecekte çok daha fazla güçlenebileceği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu