Kripto HaberleriHaberlerCoinbase'den Bir Cüzdana 150 Milyon Dolarlık Bitcoin Transferi Yapıldı

Coinbase’den Bir Cüzdana 150 Milyon Dolarlık Bitcoin Transferi Yapıldı

Takip et

ABD merkezli kripto para birimi borsası Coinbase’nin hesabından bir cüzdan adresine 18 bin BTC gönderildiği açıklandı. Yapılan açıklamalarda 150 milyon dolara eşit olan bu transferin miktarının dün Binance kripto para borsası ile ilgili olarak yapılan transfer haberlerinden sonra çıkmasının borsalar arasında bir ”rekabet” ortamının güçlenmesi ile ilgili olup olmadığı tartışmaları başladı. Coinbase kripto para borsasının bir cüzdana 18 bin BTC transfer etmesi piyasa açısından son derece büyük bir rakam ve bu rakam oldukça fazla olduğu için kripto para piyasasında birkaç dakikadan uzun sürebilecek düşüşleri veya yükselişleri tetikleyebilecek kadar miktar olarak büyük bir rakam.

Coinbase kripto para borsasından transfer edilen bu paranın nereye ve kime gönderildiği henüz bilinmezken, borsanın bu kararı nasıl aldığı, herhangi bir müşteri hesabı mı yoksa borsanın farklı bir işlem için mi bu yöntemi tercih ettiği hakkında gizem etkisini koruyor. Coinbase dünyada sayılı güvenilir kripto para borsaları arasında adından söz ettirebiliyor.

*Borsalar istedikleri hesaba istedikleri an Coinbase’de dahil transfer yapabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları