Haberler

Coinbase’den Bir İsim Daha Ayrıldı!

Coinbase kurumsal ürün yetkilisi Andrew Ridenour.

Coinbase kurumsal ürün yetkilisi Andrew Ridenour şirketten ayrıldı. Kripto para borsasından 2018 yılında ayrılıkların artması ile ABD merkezli kripto para borsasına olan güven azalmıştı. Bir dönem neden kripto para borsasının yöneticilerinin ayrıldığı hakkında sorulara yanıt aranmış ancak sorular yanıtsız bırakılarak geri çevrilmişti. Kripto para borsaları arasında daha önce hiç hacklenmeyerek en güvenilir kripto para borsaları arasında gösterilen Coinbase, bu konuda rakiplerinden daha fazla güven verse de yöneticilerin ayrılması şirketin imajını bozan bir olay.

Birden fazla yöneticinin farklı kripto para borsalarından çok daha fazla ücret teklif edilmesinden dolayı ayrılmış olabilecekleri iddia edilirken, son ayrılan isim Coinbase kurumsal ürün yetkilisi Andrew Ridenour oldu.

Coinbase kurumsal ürün yetkilisi Andrew Ridenour, borsadan ayrılması ile daha önce 9 yıl görev yapmış olduğu CFTC’ye geri dönerek Başkan Danışmanlığı yapacak. Ridenour’un CFTC tarafından teklif almış olabileceği, kripto para borsalarında olan bitenler ve bilgisinden CFTC’nin yararlanabilecek olduğu tahmin ediliyor. Bugün en deneyimli uzmanlar hala Coinbase’de çalışıyor ve yeni alınan yöneticilerde genellikle üst düzey isimler oluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu