Kripto HaberleriHaberlerCoinbase'den Büyük Adım: Yeni Denetim Yetkilisi Atadı

Coinbase’den Büyük Adım: Yeni Denetim Yetkilisi Atadı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coinbase’nin bundan sonra Avrupa’da danışman olarak görevlendirdiği Marcus Hughes’in Avrupa ülkelerinden gelecek olan taleplere yanıt vereceği bildirildi. Açıklamada, Marcus Hughes’in Avrupa bölgesi ülkelerindeki operasyonları denetleyecek yetkili olarak görevlendirildiği, aynı zamanda Avrupa merkezli kullanıcıların-yatırımcıların taleplerine göre hareket edilmesinde önemli bir role sahip olduğu bildirildi.

Marcus Hughes aktif olarak 2 yıldır kripto para borsası Coinbase’de genel danışman olarak çalışıyordu ve bugün itibariyle Avrupa denetim operasyonlarından sorumlu olmaya başladı.

Bu adımın Coinbase’in Avrupa ülkelerindeki yatırımcıların taleplerine bundan sonra daha fazla yanıt verip daha fazla yayılmacı bir politika yürütüp yürütmeyeceği konusunda soru işaretleri oluşturdu.

Henüz Coinbase en çok kullanıcıyı ABD’de elinde tutuyor, Asya ve Avrupa’dan da çok sayıda yatırımcı Coinbase’i tercih ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları