blank
Haberler

Coinbase’den Flaş Hamle! – Tüm Marj Ticareti İşlemleri İptal Edilecek!

Coinbase, 'yasal endişeler' nedeniyle marj ticareti ürününü sonlandıracağını açıkladı.

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, yeni blog gönderisi yayınladı. Kripto para borsasının yayınladığı yeni blog gönderisine göre 25 Ekim 14.00’dan itibaren marj ticareti ürününde yeni pozisyonlar açmak yasaklandı! Coinbase, marj ticareti ürününün artık pozisyon açmak ve belirli limitler belirlemek için kullanılamayacak olduğunu, ‘yasal endişeler’ yaşadıklarını ve bu ‘endişeler nedeniyle’ marj ticareti ürününü sonlandırma yönünde karar aldıklarını açıkladı.

Aralık Ayında Tamamen İptal Edilecek

Bugün 14.00 öncesinde mevcut olan açık pozisyonların Aralık 2020’de tamamen iptal edileceğini açıklayan lider kripto para borsası Coinbase Blog gönderisinde şöyle denildi:

ABD’de müşterilerimizi korumak ve gönül rahatlığı sağlamak için marj ticareti ürünlerine yönelik açık ve sağduyulu düzenlemelerin gerekli olduğuna inanıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için düzenleyicilerle – yasa yapıcılar – ile yakın çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu