binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaCoinbase'in Ardından Bir Kripto Para Borsası Daha Amerikan Borsası Nasdaq'da Listeleniyor!

Coinbase’in Ardından Bir Kripto Para Borsası Daha Amerikan Borsası Nasdaq’da Listeleniyor!

Japonya'nın önde gelen kripto para borsalarından biri, Özel Amaçlı Satın Alma Şirketi listelemesi yoluyla Nasdaq borsasında listeleniyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Japonya’nın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coincheck, Özel Amaçlı Satın Alma Şirketi (SPAC) listelemesi yoluyla Nasdaq borsasına “CNCK” sembolü altında giriş yapmaya hazırlanıyor.

Coincheck, SPAC Listelemesi Yoluyla Nasdaq’a Giriş Yapacak

Beklenen listelemenin 2024 yılının ikinci veya üçüncü çeyreğinde gerçekleşmesi ve borsa ile daha geniş kripto para birimi endüstrisi için önemli bir dönüm noktası olması bekleniyor.

Coincheck’in Nasdaq’ta listelenme kararı, Coinbase gibi büyük borsaların izinden giderek kripto para birimlerinin artan ana akım kabulünü ve benimsenmesini vurguluyor.

Bu hamlenin Coincheck’e daha fazla görünürlük, likidite ve küresel sermaye piyasalarına erişim sağlayarak onu daha fazla büyüme ve genişleme için konumlandırması bekleniyor.

İlgili Haber  Kripto Para Sektöründe Lider Olmak İsteyen Hong Kong Bir Yeniliğe Daha İmza Attı!

Coincheck, 1,98 milyon doğrulanmış müşteriden oluşan kullanıcı tabanıyla, kullanıcılarına bir dizi alım satım hizmeti ve ürünü sunan Japon kripto para piyasasının önde gelen oyuncularından biridir.

Borsanın Nasdaq listesine girme kararı, şeffaflığı, mevzuata uygunluğu ve yatırımcı güvenini artırma taahhüdünün altını çiziyor.

Coincheck’in Nasdaq listelemesinin, kripto para birimlerine yönelik piyasa duyarlılığının bir barometresi olarak hizmet etmesi ve sektörün olgunlaşmasını ve meşruiyetini daha da doğrulaması bekleniyor.

Düzenleyici çerçeveler geliştikçe ve piyasa dinamikleri değişmeye devam ettikçe, uyumluluk, güvenlik ve müşteri korumasına öncelik veren borsaların uzun vadede başarılı olması muhtemeldir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail