Kripto HaberleriHaberlerCoinbase’nin Başkanı ve COO’su Ayrıldı!

Coinbase’nin Başkanı ve COO’su Ayrıldı!

Takip et

Coinbase’nin Başkanı ve COO’su Asiff Hirji bugün öğle saatlerinde yerel medyanın iddiasına göre şirketle ilişkisini kesti. Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen ve elindeki kullanıcı kaydı sayısı ile 25 milyondan fazla insanın kayıtlı bulunduğu ABD merkezli kripto para birimi borsası şirketten sürekli olarak ayrılan yöneticiler nedeniyle tepki çekiyor.

Coinbase kripto para birimi borsasına hem yeni eklenen, hem ayrılan kişilerin ciddi bir infial yaratmasa da medyada yankı bulmaya devam ettikçe yatırımcıların borsanın geleceği hakkında endişe ettikleri, bu kadar fazla kişinin ayrılması haberlerinin basında yer buluyor olmasının arkasında neyin yattığı konusu sürekli olarak sorgulanıyor.

Bazı iddialar Coinbase’nin Başkanı ve COO’su Asiff Hirji ayrıldıktan sonra şirkette yönetici vasfındaki kişilerin ayrılmaya devam edecek oldukları ve bugün olduğu gibi gelecekte de kripto para birimi borsası Amerikan merkezli Coinbase’den ayrılan kişilerin sayısının artmaya devam edebileceğini yaymakta. Resmi olarak Coinbase’den ayrılan her bir yönetici tazminat alırken, şirketin maaş ödemeleri konusunda diğerlerine göre normal maaş ödediği bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları