Haberler

Coinbase’ten Binance’e Gönderme!

Ünlü kripto para borsası son tweetiyle Binance'e meydan okudu!

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, bugün attığı bir tweetle Binance’e açık açık gönderme yaptı!

Söz konusu tweette bugüne kadar hiç hacklenmediğini veya herhangi bir kapatmaya maruz kalmadığını belirten ünlü borsa, dünya çapındaki 56 milyon kullanıcısı ile kripto birikimleri için yatırımcılara en çok güven veren borsa olmanın gururunu yaşadığını belirtti.

Coinbase’in bu tweeti tam da Binance’in birkaç ülkenin regülatörleriyle sıkıntı yaşadığı bir döneme denk geldiği için son derece manidar karşılandı.

Bu yönüyle Binance’e açıkça gönderme yapan şirket, bilindiği gibi bir süre önce Nasdaq’ta listelenmiş ve ABD borsalarında işlem gören ilk kripto para borsası olmayı başarmıştı.

Binance’in Başı Regülatörlerle Dertte!

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Kanada, Tayland, Cayman Adaları ve İngiltere derken birçok ülkenin regülatörüyle ciddi sıkıntılar yaşar hale geldi. Borsa şu sıralar ciddi bir yasal inceleme altında.

Sektörün devi konumundaki kripto para borsası hakkında SEC’e suç duyurusunda bulunan ülkeler Binance’in zor günler yaşamasına neden olurken en yakın rakibi Coinbase’in söz konusu imalı tweeti yayınlaması büyük tepki çekti. Kimileri borsayı yeterince güvenli olmamakla suçlarken bazı kullanıcılar platformu kullanmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu