Haberler

Coinbase’e Facebook’tan Hukuk Müşaviri Transferi!

Facebook'un genel danışman yardımcısı Paul Grewal, Coinbase'de görev almaya başladı.

Birçok ünlü şirkette hukuk bölümü görevlisi olarak çalışan ve son olarak Facebook’un genel danışman yardımcılığını yapan Paul Grewal, bugün Coinbase’de hukuk müşaviri olarak görevlendirildi. Coinbase borsası son dönemde bu tür ünlü ve tanınmış isimleri hızla bünyesine katmaya devam ederken özellikle şirketin bir süre önce yaşadığı istifa ve yeni işe alım süreçleri kafa karışıklığına sebep olmuştu.

Bugün artık istifa ve yeni işe alım süreçleri çok fazla dikkat çekmezken Paul Grewal’ın kripto para birimi borsası bünyesinde hukuk müşaviri olarak görevini sürdüreceği belirtildi. Hukuk konusunun özellikle bu tür büyük borsalar için çok önemli bir konu olduğu, bunun için en önemli isimleri bu pozisyona getirdikleri bilinmekte.

Her gün onlarca farklı yasal problem ile karşı karşıya kalan kripto para borsalarına yatırımcılar tarafından da zaman zaman dava açıldığı biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu