Haberler

CoinBene: Hack İddiaları Yalan!

CoinBene açıklama yaptı!

CoinBene isimli dünyanın en büyük olan 20 kripto para borsasından birisi olarak hacklendikleri iddiasının basında yankılandığını ancak bu iddiaların asla doğru olmadığını açıkladı. CoinBene, kripto para borsası olarak güncellemeler uygulamaya ve bakım çalışmaları düzenlemeye devam edecek olduklarını açıklarken, sistemin sadece güncelleme sırasında kapalı kaldığını, herhangi bir şekilde hack olayının olmadığı ve iddiaların doğru olmadığı açıklamasında bulundu.

Kripto para yatırımcıları son birkaç saattir CoinBene kripto para borsalarındaki hesaplarına ulaşmak istediklerinde hesaplarına ulaşamamış ve bunun sonucunda ise kripto para borsasının hacklendiği iddiası bazı yabancı medya sitelerinde iddia edilmişti.

Bitcoin ve Ethereum dahil birçok kripto para biriminin güvenilir ve hızlı olarak satışının yapıldığını açıklayan CoinBene, kripto para borsasının hacklendiği ile ilgili iddiaların güvenlik güncellemesi ile bakım çalışmasından dolayı ortaya atıldığını, ancak bu iddiaların yalan olduğu açıklamasında bulundu.

Hakkımızda ortaya atılmış iddialar yalan. CoinBene kripto para borsası olarak tüm operasyonel faaliyetlerimiz güvenli olarak devam ediyor. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine dair satışlar ve alım taleplerinin sürdüğü bakım ve güvenlik güncellemesi çalışmasında çalışması süresince ise bazı kesintiler olabilecek olduğunu açıklamıştık.

Kripto para borsalarının son dönemde sık sık hacklenmesi nedeni ile yatırımcılar bu tür iddiaları hemen endişe ile karşılıyor ve bunun olası hack vakası olup olmadığını anlamak için bir zaman ayırmak yerine hemen kripto para borsasına ulaşmayı tercih ediyorlar. Kripto para borsasının bu konuda yaptığı açıklama sonrasında bazı sosyal medya kullanıcıları CoinBene borsasının çok geç açıklama yaptığını ifade ederek tepki gösterdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu