fbpx
Haberler

Coincheck Borsası ABD’de Güçleniyor

Nexo

Coincheck borsası yakın zamanda ABD’de daha etkin bir şekilde adımlar atacak olduğunu açıkladı. Coincheck dünyanın en iyi ve en fazla tanınan borsaları arasında yerini alırken ABD’de yeni yatırımlar yapmaya karar vermesi ve bu konuda ABD’ye giriş yapacak olduğuna dair kuvvetli iddiaların olması piyasayı ise harekete geçirdi. ABD’li kullanıcıların zaten mevcut olarak kripto paralara oldukça fazla ilgi göstermeleri ve ABD’li öğrencilerin kripto para yatırımlarının günden güne artmasının bu konuda Coincheck borsasının ABD’ye girmesi için bir etken olduğu belirtiliyor.

Borsanın kesin olarak şu aşamada bir açıklaması olmamasına rağmen gelecek süreçte yeni adımların atılması ve Coincheck yönetiminin konu ile ilgili daha fazla açıklama yapması bekleniyor.

ABD Hükümetinden Korkuluyor

ABD hükümetinin kripto paralar hakkında olası bir karar alması durumunda neler yaşanacak olduğu şimdiden merak konusu haline gelmiş durumda. Zira ekonomik konularda her türlü riski alarak katı kuralları ile tanınan Başkan Trump yönetiminin Coincheck ve diğer kripto para borsaları hakkında alabilecek olduğu kararların sonucunda ülkede büyük kripto para krizlerinin yaşanabilecek olduğu dahi tahmin edilmekte.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı