bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerCoincheck Borsası ABD'de Güçleniyor

Coincheck Borsası ABD’de Güçleniyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coincheck borsası yakın zamanda ABD’de daha etkin bir şekilde adımlar atacak olduğunu açıkladı. Coincheck dünyanın en iyi ve en fazla tanınan borsaları arasında yerini alırken ABD’de yeni yatırımlar yapmaya karar vermesi ve bu konuda ABD’ye giriş yapacak olduğuna dair kuvvetli iddiaların olması piyasayı ise harekete geçirdi. ABD’li kullanıcıların zaten mevcut olarak kripto paralara oldukça fazla ilgi göstermeleri ve ABD’li öğrencilerin kripto para yatırımlarının günden güne artmasının bu konuda Coincheck borsasının ABD’ye girmesi için bir etken olduğu belirtiliyor.

Borsanın kesin olarak şu aşamada bir açıklaması olmamasına rağmen gelecek süreçte yeni adımların atılması ve Coincheck yönetiminin konu ile ilgili daha fazla açıklama yapması bekleniyor.

ABD Hükümetinden Korkuluyor

ABD hükümetinin kripto paralar hakkında olası bir karar alması durumunda neler yaşanacak olduğu şimdiden merak konusu haline gelmiş durumda. Zira ekonomik konularda her türlü riski alarak katı kuralları ile tanınan Başkan Trump yönetiminin Coincheck ve diğer kripto para borsaları hakkında alabilecek olduğu kararların sonucunda ülkede büyük kripto para krizlerinin yaşanabilecek olduğu dahi tahmin edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları