Haberler

Coinmarketcap Nasıl Gündemde Olmasın? ABD Hükümeti Bile Oradan Fiyatları İzliyor!

Coinmarketcap.com isimli kripto para birimlerinin fiyatlarını yansıtan internet sitesi bugün ABD hükümetinin ilgili yetki organlarınca bile takip edilmeye devam ediyor.

Bugün ABD’de Adalet Bakanlığı tarafından yayınlanan ”el konulan varlıkların devletin elinden çıkarılması” ile ilgili raporda yeni bir detay göze geldi. Coinmarketcap isimli internet sitesinin ismi ”kripto para birimleri ve kripto para varlıklarının satışında değer biçme ve değer oranları nasıl belirleniyor?” sorusuna yanıt ”Coinmarketcap” oldu.

Bitcoin fiyatının anlık olarak takip edilebildiği gibi tüm kripto para birimlerinin ortalama fiyatlarını anlık olarak takip etmenin mümkün olduğu devasa internet sitesi Coinmarketcap her gün binlerce kez ziyaret ediliyor ve milyonlarca kez görüntüleme elde ediyor.

Coinmarketcap internet sitesinin giderek daha fazla popüler hale geldiği ve manipülasyon iddialarının yayıldığı bu dönemlerde platform daha kritik düzeyde önlemler almaya çalışıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu