Haberler

CoinMarketCap: Binance 1. Sıradadır!

CoinMarketCap internet sitesinde yeni bir güncelleme yapıldı.

CoinMarketCap internet sitesinde yapılan güncelleme ile kullanıcılar bundan sonra en fazla trafik alan web sitelerini görebilecekler. Bugün yeni bir güncelleme yapılan internet sitesinde, kullanıcıların en fazla kullanılan – trafik alan –  kripto para birimi borsalarını görebilecekleri bir listeye yer verilmeye başlandı. Bu listede birkaç hafta önce CoinMarketCap’i satın alan Binance 1. sırada kendisine yer bulurken, verilerin tarafsızlığı ve doğruluğu bir kez daha tartışmaya açıldı.

Dünyanın en fazla kullanılan 2 büyük kripto para birimi borsasından bir tanesi olan Binance’in 1. sırada olması gayet doğal. Ancak bu dönemde bu listenin hemen eklenmesi Binance’in kendi reklamını yaptığı şeklinde yorumlandı. Daha yeni satın alma sürecinden çıkmış olan borsanın internet sitesini güncellemesi tepkilere sebep olurken, bazıları ise bu adımı tarafsız buldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu