coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerCoinrail Saldırısının Ardından Tepkiler Yükseldi

Coinrail Saldırısının Ardından Tepkiler Yükseldi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’de bir kripto para birimi borsası olan Coinrail saldırıya uğradı. Saldırılar sonucunda milyonlarca dolarlık kayıp olduğu tahmin edilirken, borsa yetkilileri tarafından konu ile ilgili basın açıklaması yapıldı ancak bu açıklamada ne kadarlık kayıp olduğu konusunda bilgi verilmedi. Bunun ardından borsada yatırımı olan kullanıcılar sistemlere bir süre boyunca siber saldırılar dolayısı ile erişemedi ve borsa bazı kullanıcılar için kullanılamaz hal alarak adeta kendisini kilitledi. Alım ve satım işlemlerine bir süre izin verilmeyen borsada yatırımcılar endişe ve panik içerisinde yanıt beklerken Güney Kore’de bir kripto para birimi borsası olan Coinrail‘den yapılan açıklamada durumun daha sonradan kontrol altına alındığı, kullanıcıların güvenliğini en üst düzeyde sağlamayı sürdürecek oldukları açıkladı.

Birçok Kullanıcı Panikledi

Birçok yatırımcı ve kullanıcının hesap bilgilerinin çalınması ve milyonlarca dolarlık yatırımlarının bir salise içerisinde yok olması endişesi ile borsa sitesinde bulunan yatırımlarını çekmeye çalıştıkları, ancak bunu başaramadıkları belirtildi. Kontrol altına alınan borsanın Bitcoin ile ilgili bir takım güvensizlikleri beraberinde getirdiği ve bunun sonucunda Bitcoin’de ufak ufak düşüşler yaşandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail