Kripto Para

Çok Sayıda Yatırımcı 2020’de Daha Fazla Yükseliş Bekliyor

Kripto para sahibi çok sayıda yeni yatırımcı 2020'den daha fazla iyi beklenti içerisinde olduklarını belirtiyor.

Kripto para yatırımcılarının sayısı giderek daha fazla artıyor. Yatırımcılar bir tarafta yeni yatırım yapmanın, bir tarafta ise yatırımlarını hangi fiyat seviyesinden satmanın gerektiği ile ilgili soru işaretlerine yanıt arıyorlar. Bazı kripto para birimi sahibi kimseler özellikle son saatlerde yaşanan artışlar ile satış yapıp yapmamak konusunda soru işaretlerine yanıt ararken, bazıları ise alım yapıp yapmama arasında karar vermekte zorlandı.

Bitcoin 9.600 dolar seviyesinden biraz daha düşük seviyede işlem görürken, bazı yatırımcılar bu fiyat seviyesinde beklentilerinin 10.000 dolar olduğunu, 2020 yılında 10.000 dolar ve 30.000 dolar arasında fiyatları göreceklerine inandıklarını belirtmekteler.

Uzun vadeli yatırımcılar eğer sık olmasa bile ara ara satış yapmazlar ve uzun vadeli beklerler ise mevcut durumda zarara uğrama potansiyelleri yüksek olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu