Kripto Para

Çoklu Yatırım Yapan Yatırımcılar Doğru Yolda Mı?

Sadece kripto para birimlerinden bir tanesine yatırım yerine 2'den daha fazla kripto paraya yatırım yapanlar ne kadar doğru hamle yapıyor?

Lider kripto paranın yanında diğerlerine yatırım yapanlar çok sık görülüyor. Teknoloji geliştikçe daha fazla sayıda insan kripto para birimleri ile tanışıyor ve hangi kripto para birimine yatırım yapması gerektiğinin yanıtını bulmakta zorlanabiliyor.

Bugün için kripto para birimi yatırımı yapanların %80’inden daha fazlası tek tercih olarak Bitcoin’i seçerken, kalan kısmında ise 2 veya daha fazla sayıda kripto para birimine belirli miktarda yatırım yapanlar adlarından söz ettirmekteler.

Lider kripto paraya oranla diğer 2 veya daha fazla kripto para birimine yatırım yapmak ne kadar doğru tartışılır ancak kısa vadede özellikle de yatırımcıların Bitcoin’e bağlı olarak hareket eden piyasada daha fazla kayıp yaşamaları çok fazla kripto paraya yatırım yapılırsa beklentiler dahilinde olabilir.

Analistler yatırımcıların 2 veya 3 kripto para dışında farklı yatırımlar yapmalarını, sadece tek yatırımın kripto paraya bağlanmamasını öneriyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu