Kripto HaberleriHaberlerCorona Virüs Türkiye'yi Korkuttu: Borsalardaki Paralar Bankalara Aktarıldı

Corona Virüs Türkiye’yi Korkuttu: Borsalardaki Paralar Bankalara Aktarıldı

Takip et

Kripto para birimi yatırımcısı kişiler bu dönemde corona virüsüne bağlı nedenler dolayısı ile kripto para birimi borsalarındaki nakit duran paralarını bankaya aktarma kararı aldılar. Kısa süre içerisinde beklenmedik düzeyde tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını, ciddi bir tehdit oluştururken özellikle de gelecek günlerde vaka sayısının daha fazla artabilecek olduğunu düşünüyor.

Bitcoin varlıklarını satan çok sayıda yatırımcı ise bankalara aktardığı paralarını olası bir kaçış durumu veya olası bir sokağa çıkma yasağı durumuna karşı çekerek evlerinde kasalarda ve belirli noktalarda tutmaya başladıklarını açıkladılar.

Çok sayıda kripto para birimi yatırımcısının paniklediği görülürken, yatırımcıların altın alımı konusunda da dikkatli davrandıkları ve altına temas etmemek için altın alımının da bazı kişiler tarafından banka hesapları üzerinden yapıldığı belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları