Haberler

Corona Virüsü Haberleri Azaldı, Yatırımlar Yükseldi

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine ilgi son dönemde yükseldi.

Bir süre önce Çin’de başlayan corona virüsü dolayısı ile tüm dünya piyasalarında sorunlar gündeme gelmişti. Gündeme gelen sorunlar özellikle de corona virüsünün etkisinin ne zamana kadar devam edeceği, sorunların ne zaman çözüleceği gibi soru işaretleri içeriyordu. Bugün gün içerisinde WHO ve diğer birçok kurum artık virüsün tehdit edici unsurunun ortadan kalkmaya başladığına dair bilgiler yayınlarken, birçok yatırımcı ise piyasaya yeniden güvenmeye başladı.

Bitcoin 10.200 dolar seviyesinin üzerinde kendisine yeni alıcılar ararken, bazı yatırımcılar ise 10.500 dolar beklentisinin yeniden gerçek olacağını ve Asyalı yatırımcıların piyasaya daha ilgi odaklı olarak hareket edeceğini düşündüklerini yazmaya başladı.

Bitcoin alan çok sayıda Asyalı yatırımcı ise fiyatların normale dönmesini olumlu karşıladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu