Haberler

Corona Virüsü Sebebiyle Borsaların Geliri Azalıyor!

Birçok kripto para birimi borsasında gelirler düşüyor.

Yatırımcıların işlem sayısının azalmasına bağlı sebepler sonucunda kripto para birimi borsalarının gelirlerinde beklenmedik düşüşler yaşanıyor. Tüm dünyada kripto paralara olan güven bu dönemde testten geçiyor ve bu testin sonucunun ne olacağı maalesef bilinmiyor. Bugüne dek birçok insan kripto para birimlerinde günlük işlemler yaparken, bu dönemde milyonlarca insan kripto paralarına ya dokunmuyor, ya da corona virüsü nedeniyle hepsini sattı.

Bu nedenle yatırımcılar ciddi problemler ile karşı karşıya iken, aynı zamanda kripto para birimi borsaları da büyük gelir kaybı problemleri ile karşı karşıya kaldılar.

Bazı kripto para borsalarının sigorta fonları sayesinde bu dönemde gelir kayıplarını sübvanse edebilecekleri bilinirken, özellikle küçük altcoin borsalarının büyük problemler yaşamasına sıcak bakılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu