Haberler

Corona Virüsü Sona Erdiğinde Bitcoin Fiyatı Dibi Boylayabilir

Corona virüsünün sona ermesi ile beraber kripto para birimlerinin değerinde ciddi düşüşler yaşanması bekleniyor.

Piyasa hacmi ve piyasa fiyatı bazı uzmanlara göre son zamanlarda corona virüsü dolayısı ile yükselişe geçti. Bazı uzmanlar, kripto para pazarında yaşanacak olan ileri vadeli gelişmelerin fiyatın düşmesi yönünde olduğuna, bu dönemde suni olarak corona virüsü salgını nedeniyle alımların yüksek olduğuna işaret ediyorlar.

Çin merkezli Rock Tree Capital‘in CEO’su Ömer Özden’in bugün yaptığı yoruma göre, corona virüsü sona erdikten hemen sonra kripto para birimlerinin değeri düşecek ve piyasa fiyatında beklenmedik bir düşüş gündemin ilk sırasına yerleşecek.

Sadece Çin merkezli Rock Tree Capital‘in CEO’su Ömer Özden değil, birçok uzman bu konuya olumlu görüş bildiriyor ve virüs sona erdikten sonra fiyatların düşecek olduğunu ifade etmeye devam ediyorlar.

Son zamanlarda Bitcoin, arzı kısıtlı olan altın ve gümüş gibi emtialar ile benzer bir şekilde fiyatlanıyor ve dünyadaki kaos ortamlarında güvenli liman olarak görülüyor. Öte yandan tüm bu tezlerin aksi olarak Çin cephesinde bu dönemde birçok yatırımcının virüs dolayısı ile Bitcoin’lerini bozdurduğu ve nakit parada kalmayı tercih ettiği görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu