Haberler

“COVID-19 Dünyanın 75 Yıldır Gördüğü En Büyük Tehdit”

Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri António Guterres, dün yaptığı açıklamalarda dünyanın büyük tehditler ile karşı karşıya kalsa bile en büyük tehdidin bu dönemde corona virüsü olduğunu açıkladı.

Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri António Guterres tarafından yapılan açıklamadan sonra birçok ülke durumunun ciddiyetini daha iyi anlamaya başladı. Corona virüsünün 75 yıldır görülmemiş en büyük tehdit ve tehlike olduğuna değinen Guterres, tüm dünyada ekonomik ve siyasi belirsizliklerin yaşandığını açıkladı.

Bu süreçte bazı ülkelerin daha fakir kalacaklarını ve acil olarak 2 milyar dolar değerinde fakir ülkelere insani yardım gerektiğine değindi. Guterres’in açıklamalarına henüz karşılık gelmezken, 2 milyar doların hangi ülke tarafından verilebilecek olduğu ve verilip verilmeyeceği konusunda net bir açıklama da yapılmadı.

Bugüne kadar başta kripto para yatırımcıları ve borsa yatırımcıları olmak üzere çok sayıda kimse ekonomik problemler yaşamaya başladı ve büyük paralar kaybetti. Bu sebeple dünya genelinde yoksullara yapılan yardımda da büyük bir düşüş başladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu