Kripto Para

COVID-19’a Bağlı Kayıplar Bitcoin’i Vurmadı

Kripto para camiasında son günlerde yaşanan gelişmeler yatırımcıları huzursuz ederken, COVID-19'a bağlı etkilerin ise neredeyse hiç görülmemesi yatırımcıların güvenini kazanıyor.

Bitcoin fiyatının son 5 ay içersinde düşüşler ve yükselişler görmesine rağmen özellikle de son dönemde yükseliş yaşaması yatırımcıları sevindirmişe benziyor. 13.000 dolar beklentisi gibi yüksek beklentilerin henüz bu dönemde tutmadığı bilinirken, kısa vadede 10.000 doları görmesine sıcak bakılan Bitcoin’in COVID-19 süresi boyunca her ne kadar dibe çakılmış olsa da bu düşüş sonrası ciddi yükselişler yaşaması yatırımcıların güvenini sağlayan önemli unsurlardan bir tanesi oldu.

Bitcoin dışında altcoin yatırımlarının da BTC’ye benzer şekilde değer kazandığı dikkatlerden kaçmıyor.

Bu kadar karmaşık bir dönemde kripto para birimi yatırımlarının özellikle değer kaybetmemiş olması, aksine değer kazanmış olması piyasaya yönelik “en ufak krizde ve küresel kaosta batacak, bitecek, yok olacak” denilen kripto paralara güveni sağlamış görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu