Haberler

Craig Wright 500.000 Bitcoin İade Edecek!

Yargıç son kararını verdi.

Craig Wright ve Kettleman ailesi arasında Kleiman’ın ölümü sonrasında devam eden dava bugün yargıç tarafından karar verilmesinin üzerine kapandı. Kripto para birimi iadesi yapmasına karar verilen ünlü isim Craig Wright, kendisinin daha önce bu davayı kesin olarak kazanacağını ve kendisinin bu davadan haklı bir şekilde çıkacağını iddia etmiş ve karşı tarafın ‘boş yere’ çaba ve para harcadığını iddia etmişti. Yargıç, davada %50 oranında Bitcoin iadesi yapılmasına karar verdi ve bunun 500 bin Bitcoin’e eşit geldiğini açıkladı. Milyonlarca doları aşan bu rakamın Craig Wright tarafından nasıl ödeneceği merak konusu olsa da gerçek Satoshi Nakamoto olup olmadığını da kanıtlayacak olduğu belirtildi.

Eğer bu davada verilen karardaki ödemeleri yapmazsa Craig Wright hapis cezası ile karşı karşıya kalacak ve varlıklarına mahkeme tarafından el konarak karşı aileye mahkeme tarafından ödeme yapılacak. Elindeki tüm yasal varlıklarının gitmesi de eğer ödemeler yapılmazsa Craig Wright için kötü bir son olarak kripto para tarihinin yeni ama çok eski sayfaları arasına eklenmeye başlayacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu