Kripto HaberleriHaberlerCraig Wright: 500 Bin Bitcoin'i Ödemem İçin 30 Gün Süre Daha Talep...

Craig Wright: 500 Bin Bitcoin’i Ödemem İçin 30 Gün Süre Daha Talep Ediyorum!

Takip et

Craig Wright 30 gün yeni ek sürenin gerekli olduğu açıklamasında bulunarak 5 milyar dolar değerindeki kripto parayı Kleiman’ın resmi varislerine ödeyeceğini açıkladı. Bu süre sonunda mutlaka ödeme yapılması gerekecek.

Craig Wright’a 500 bin BTC’yi 2 hafta erteleme sonrasında derhal ödemesi uyarısında bulunan görevli vekilden yeni istekte bulunan Craig Wright, kendisinin bu parayı ödemek için 30 gün ek süreye ihtiyacının olduğunu ve bu süre içerisinde kendisinin ödeme yapacak olduğunu açıkladı.

Craig Wright 5 milyar doların biraz daha üzerinde olabilecek Bitcoin’i eğer ödeyemez ise kendisinin gerçek Satoshi Nakamoto olmadığını da kendi eli ile ispatlamış olacak. Satoshi Nakamoto’nun elinde bugün 30 milyar doların üzerinde değeri tam olarak bilinmeyen Bitcoin olduğu tahmin edilmekte ve resmi rakamlar olmasa da kendisinin Bitcoin’in ve Blockchain teknolojilerinin yaratıcısı olarak gösteren Craig Wright bu süre içerisinde ödeme yapamaz ise sorunlar ile ve yasal yaptırım ve cezalar ile yüz yüze kalmak zorunda kalacak.

30 gün ek süre isteyen Craig Wright’ın bu talebin kabul edilip edilmeyecek olduğu hakkında ise açıklama yok.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları