Kripto HaberleriHaberlerCraig Wright: Binance Gücünü Fuhuş İçin Kullanıyor!

Craig Wright: Binance Gücünü Fuhuş İçin Kullanıyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Gerçekdışı söylemleri ile gündeme gelen ve Binance tarafından tepki gören Craig Wright, bugün kripto para birimi borsası hakkında çok ciddi bir iddia ortaya attı. Binance’ın gücünü ve parasının %30 bölümünü fuhuş sektörünü güçlendirmeye harcadığını açıkladı. Milyarlarca dolar değeri olan Binance kripto para borsası henüz Craig Wright tarafından ortaya atılan bu iddialara karşı bir açıklama yapmadı ancak bu iddiaların itibarı zayıflatıcı bir iddia olması ve ciddi bir iddia olması nedeniyle Binance avukatlarının Craig Wright hakkında yakın zamanda bir dava açması mümkün olabilir.

Binance’ın fuhuş sektörünü desteklemesi durumunda bile bunun alenen kanıt olmadan böylesine pervasızca Craig Wright tarafından ortaya atılması kabul edilemez bir iddia. Binance’ın fuhuş sektörünü desteklemesi için elinde hiçbir neden yok, fuhuş sektörünün destekçileri genellikle bu sektör içerisinde para kazanan veya bu sektöre yönelik ürünler satan firmalar ve kişiler olabilir.

Craig Wright tarafından ortaya atılan iddiaların artık rayından çıkması üzerine yasal davaların hakkında açılması ve yakın zamanda büyük cezalar ile karşı karşıya kalıp tarihin tozlu sayfalarına Craig Wright adının yazılmasına sebep olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları