Kripto Para

Craig Wright: Piyasa stabil olmalı

Craig Wright, kripto paraların stabil olması için bir çaba harcadığını açıkladı.

Craig Wright, kripto paraların daha stabil olması gerektiğini ve aksi durumda sonuçlarının daha kötü olabilecek olduğuna değinerek, stabil olması durumunda insanların daha fazla bu sektöre yatırım yapabilecek olduklarını açıkladı. Kripto paralar konusunda yaptıkları her yorum ile adından söz ettirmeyi başaran Craig Wright, sektörün son derece verimli olarak fiyatları sabit tutabilecek güçte olduğunu ve bunun kapitalizm ile doğrudan alakası olabilecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin konusunda fiyatın 6 ay ila 15 ay arasında değişmesinin kimsenin ilgisini çekmeyecek olduğunu, tam tersine ilgi kaybına sebep olabilecek olduğuna değinen Craig Wright, kripto para sahibi olan insanların bu durumu göz önünde bulundurarak hareket ettiklerini ve bu duruma bakarak yatırımlarını artırıp artırmayacak olduklarına karar verdiklerini açıkladı.

Stabil fiyatlar üzüyor

Yatırımcılar ise kripto para fiyatlarında yaşanan stabilliğin kendilerini son derece fazla üzdüğünü ve son derece fazla sektörden soğumalarına ve kazanç elde edemeyerek yeni yatırım araçları aramalarına sebep olduğunu düşünüyorlar. Piyasanın büyük bir kısmı bu sene tekrar büyük bir rekor kırıldıktan sonra gelecek sene fiyatların stabil olmasının daha fazla insanın kripto para yatırımı sahibi olmasını sağlayacak olduğunu düşünmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu