Haberler

Craig Wright’a Yönelik Suçlamalar Son Bulmuyor

Kendisini bir süre önce her gün basında "Satoshi benim, her türlü kanıtlarım" diyen Craig Wright, şimdilerde ise kendisinin yalan söylediğine ve Satoshi olmadığına inandırmaya çalışıyor.

Bir dikkat çekme çabası uğruna başı derde giren isimler arasında ilk sıralarda yer alıyor Craig Wright. Bir süre önce kendisinin Satoshi olduğu iddiası ile gündeme gelen bu isim, şimdilerde ise pek fazla sayıda insanın tepkisini çekiyor ve giderek daha fazla sayıda insan kendisinden hareketlerinden ötürü “nefret” ediyor.

Bir süredir devam eden davada geri ödeme yapması istenen, Kleiman ailesine ödemeleri yapmaması durumunda hapis cezası alacağı belirtilen Craig Wright ile ilgili dava sürecinde henüz kesin sonuca varılmış değil ve kanıtlar yeniden mahkeme heyetine sunulmuş durumda.

Ancak kısa vadede görünen o ki davadan bir sonuç çıkması mümkün görünmüyor. 500 milyon dolardan daha fazla ödeme yapması beklenen ünlü ismin, bu kadar parasının olup olmadığı bile bilinmiyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı