Kripto HaberleriHaberlerCraig Wright'a Yönelik Suçlamalar Son Bulmuyor

Craig Wright’a Yönelik Suçlamalar Son Bulmuyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir dikkat çekme çabası uğruna başı derde giren isimler arasında ilk sıralarda yer alıyor Craig Wright. Bir süre önce kendisinin Satoshi olduğu iddiası ile gündeme gelen bu isim, şimdilerde ise pek fazla sayıda insanın tepkisini çekiyor ve giderek daha fazla sayıda insan kendisinden hareketlerinden ötürü “nefret” ediyor.

Bir süredir devam eden davada geri ödeme yapması istenen, Kleiman ailesine ödemeleri yapmaması durumunda hapis cezası alacağı belirtilen Craig Wright ile ilgili dava sürecinde henüz kesin sonuca varılmış değil ve kanıtlar yeniden mahkeme heyetine sunulmuş durumda.

Ancak kısa vadede görünen o ki davadan bir sonuç çıkması mümkün görünmüyor. 500 milyon dolardan daha fazla ödeme yapması beklenen ünlü ismin, bu kadar parasının olup olmadığı bile bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları