binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinCredit Suisse CEO'sunun Bitcoin Açıklamaları Ortaya Çıktı: Binance CEO'su CZ Cevap Verdi!

Credit Suisse CEO’sunun Bitcoin Açıklamaları Ortaya Çıktı: Binance CEO’su CZ Cevap Verdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İsviçreli çok uluslu yatırım bankası ve finansal hizmetler şirketi Credit Suisse, iflasın eşiğine geldikten sonra sadece 3 milyar dolara satıldı.

Bankanın sadece birkaç yıl önce 30 milyar doların üzerinde bir değere sahip olduğu düşünüldüğünde, bu durum pek çok kişi için şok etkisi yaşattı.

Bitcoin’e “Balon” Diyen Credit Suisse 3 Milyar Dolara Satıldı, Binance CEO’su Açıklama Yaptı

Bu haberin ışığında, Credit Suisse’in eski CEO’su Tidjane Thiam’ın Bitcoin konusunda dikkatli olduğunu ifade ettiği ve BTC’ye olan mevcut ilginin eninde sonunda azalabileceğini söylediği eski bir haber yeniden gün yüzüne çıktı.

2017 yılında Bitcoin fiyatı yaklaşık olarak 7.000 dolar iken bu açıklamaları yapan Credit Suisse CEO’su ayrıca şu ifadeleri kullanarak kripto para yatırımcılarını kızdırmıştı:

“Tespit edebildiğimiz kadarıyla, bugün Bitcoin alıp satmanın tek nedeni para kazanmaktır ki bu da spekülasyonun ve balonun tam tanımıdır.”

Günümüze geldiğimizde ise Credit Suisse’nin büyük mali sıkıntıların ardından Dogecoin’in bile piyasa değerinden düşük bir miktara, 3 milyar dolara satıldığını gördük. Credit Suisse hissedarları, UBS hisselerinde sadece 0.76 İsviçre Frangı eşdeğeri para alarak büyük ölçüde zarar edecekler.

Konuyla ilgili olarak dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao da yorum yaptı. Credit Suisse CEO’su Tidjane Thiam’ın söz konusu sözleri sarf ettiği haberi alıntılayan Zhao, “Bitcoin hala burada.” şeklinde bir açıklama yaptı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail