Haberler

Crypto.com Müşterilerini Uyardı: Sakin Olun, 48 Saat İçerisinde Geri Alabileceksiniz

İngiltere'nin finansal otoritelerini belirleyen FCA, Wirecard Card Solutions (WCS) şirketinin lisansın iptal ederek etkin bir şekilde kapatmıştı.

Visa kartlar ile işbirliğinde aracı rolü üstlenen Wirecard’ın İngiltere iştiraki olan Wirecard Card Solutions (WCS) şirketinin lisansının iptal olması ile beraber bu şirket ile çalışan bazı şirketler hızlıca hareket etmeye başladı. Crypto.com bunlardan sadece bir tanesiydi ve müşteriler paralarını geri alıp alamayacakları konusunu son derece merak ediyordu.

Bugün yapılan açıklamada Crypto.com herkesin sakin kalmasını, müşterilerin tüm bakiyelerinin %100 eksiksiz olarak geri ödenecek olduğunu ve en geç 48 saat içerisinde bakiyelerini alacaklarını açıkladı.

Almanya merkezli Wirecard iflas başvurusunda bulunmuştu. Bu hamlelerin ardından özellikle de diğer şirketlerin de benzer adımlar atması bekleniyor.

*Wirecard’ın iflas başvurusuna henüz yanıt gelmedi. Ancak kısa süre içerisinde yanıt gelmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu