AltcoinBitcoinFenomenHaberler

Crypto Kemal Bitcoin ve Altcoinlerde Alım Yapacağı Seviyeyi Açıkladı!

Altcoin alımı yapmak için doğru zaman mı?

Yatırımcılar 10.000$’lık düşüşün şokunu henüz atlatamadı. Korku ve açgözlülük endeksine göre dün 79 puanla aşırı açgözlü konumda olan market, bugün 47 puana kadar düşerek doğal seyrine geri döndü.

Coinbase haberini önceden öğrenen insiderların dumpladığı Bitcoin, altcoinlerin üzerinden geçerken, nakitte bekleyen yatırımcılar doğru alım yerini bulmak için arayış içerisine girdi.

Twitch ve Youtube yayınları ile tanınan, Ninja Traders ekibinin kurucusu Crypto Kemal de yeni alım yapacağı seviyeyi açıkladı. Twitter’dan 475 bin takipçisine seslenen fenomen şunları söyledi:

“Nakitte bekleyen arkadaşlar en kötü senaryoda 42.500-43.000 arası çok iyi alım yeri. Aklınızda olsun oraya düşersek kırılması çok güç bir destek. O bölgeye inersek altcoin alacağım ve bitcoin longlayacağım.

O bölgeye gelir veya gelmez. Yükselirse işime gelir yatırımlarımı bozmadım, düşerse de işime gelir kâr aldığım için düşüşte alacak nakitim var. Her ihtimalde para kazanacak bir senaryo buluruz”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu