Haberler

Crypto Rand: Kripto para piyasası yükseliyor

Twitter ünlüsü Crypto Rand açıklama yaptı.

Crypto Rand, kripto para piyasalarının yükselişe geçtiğine değinerek kripto paraların hisse senetlerine oranla bir adım daha ileride olduğunu açıkladı. Tüm dünyadaki teknoloji devlerinin hisse senetlerinin düştüğünü belirten Rand, Bitcoin’de ise bir yükseliş ve çıkış trendi olduğunu ve bu trendin devam edecek mi yoksa etmeyecek mi olduğu konusunda kendisinin olumlu olarak düşündüğünü açıkladı.

Rand, kripto paraların çıkış yaşadığını belirtirken, hisse senetlerinin ise sürekli olarak düşüş eğiliminde olduğunu açıkladı.

Bitcoin yükselişe geçmeye hazır mı?

Crypto Rand, kripto paraların ne zaman yükselişe geçecek olduğu konusunda açıklama yapmazken, sadece fiyat ve beklentiler açısından yükselişe geçtiğini belirtti. Kripto para sahiplerinin ciddi bir süreç beklentisi varken, bu sürecin ne zaman fiyat rekoru kırılır ise o zaman zirve noktaya varacak olduğuna yönelik beklentiler sürüyor. Kripto para ve Bitcoin sahipleri ise fiyat artış beklentisi konusunda son derece umutlu olduklarını belirterek, yıl sonunda rekor beklentisi olduğunu tekrar ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu