fbpx
Haberler

Crypto Rand: Kripto para piyasası yükseliyor

Twitter ünlüsü Crypto Rand açıklama yaptı.

Crypto Rand, kripto para piyasalarının yükselişe geçtiğine değinerek kripto paraların hisse senetlerine oranla bir adım daha ileride olduğunu açıkladı. Tüm dünyadaki teknoloji devlerinin hisse senetlerinin düştüğünü belirten Rand, Bitcoin’de ise bir yükseliş ve çıkış trendi olduğunu ve bu trendin devam edecek mi yoksa etmeyecek mi olduğu konusunda kendisinin olumlu olarak düşündüğünü açıkladı.

Rand, kripto paraların çıkış yaşadığını belirtirken, hisse senetlerinin ise sürekli olarak düşüş eğiliminde olduğunu açıkladı.

Bitcoin yükselişe geçmeye hazır mı?

Crypto Rand, kripto paraların ne zaman yükselişe geçecek olduğu konusunda açıklama yapmazken, sadece fiyat ve beklentiler açısından yükselişe geçtiğini belirtti. Kripto para sahiplerinin ciddi bir süreç beklentisi varken, bu sürecin ne zaman fiyat rekoru kırılır ise o zaman zirve noktaya varacak olduğuna yönelik beklentiler sürüyor. Kripto para ve Bitcoin sahipleri ise fiyat artış beklentisi konusunda son derece umutlu olduklarını belirterek, yıl sonunda rekor beklentisi olduğunu tekrar ediyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu