Haberler

Cryptopia Borsası Kurucusu Borsa Açıyor!

Cryptopia borsası yeni borsa kuruyor.

Cryptopia kripto para borsasının kurucusu yeni borsa açacak. Bir süre önce hacklenen Cryptopia, %96 varlıklarını kaybettiği tahmin ediliyor ve Cryptopia yönetimi henüz bu konuda açıklama yapılmamış olması tepki çekiyor. Kripto para borsasının bu konuda ciddi bazı güvenlik eksiklikleri olduğu ve ciddi sorunlara sebep olan bu konunun kripto para sahipleri açısından ciddi sorunlara sebep olduğu belirtiliyor.

Cryptopia borsasının kurucusunun yeni kripto para borsası açması yatırımcıların büyük tepkisini çekti. Yatırımcılar, bunun kabul edilemez olduğu ve Yeni Zelanda yargısının bu duruma müdahil olarak süreci başlamadan durdurması gerektiğini açıkladı. Yeni Zelanda devletinin ve yargısının yeni kripto para borsası kurmasını engellemesi istenen bu kişi hakkında yeniden büyük sorunlara sebep olabileceği, yatırımcıların ise yeni kripto para borsasını kullanmakta dikkatli davranması öneriliyor.

Kripto para sahiplerinin kısa zamanda birçok kez farklı sorunlarla karşılaşmış olmasına rağmen dünyada en büyük kripto para sorunlarından birisini Cryptopia borsasının hacklenmesi vakası olduğu biliniyor. Binance ve diğerleri de hacklendiğinde bu tür sorunlar çoğu zaman için olmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu