fbpx
Haberler

Cryptopia Borsasına Tepki Devam Ediyor!

Cryptopia borsası mağduriyet mi yaratıyor?

Yeni Zelanda merkezli altcoin satışları ile ünlü olan milyonlarca dolarlık yatırımın içeride hapsolduğu kapanan kripto para borsalarından Cryptopia’ya tepki devam ediyor. Dün yaptığı açıklamalar sonrasında büyük hesapların bile erişimine izin vermeyeceklerini ve kripto para yatırımcılarının hesaplarına girerek ekran görüntüsü almalarına bile izin vermeyeceklerini açıklayarak tepki çeken Cryptopia, bugünde Twitter ve çeşitli kripto para platformlarında tartışma sebebi oldu.

Cryptopia – Kripto para yatırımcılarına herhangi bir şekilde kripto para borsası hesaplarındaki yatırımların iade edilememe durumunun olabildiğini ve hesaplardaki kripto para birimlerinin bir kısmının geri alınamayabilecek olduğunu açıkladı. Mahkemeden destek bekleyen ve Yeni Zelandalılardan destek beklediklerini açıkladı.

Bu açıklamalar sonrasında dün sert tepkilerin hemen arkasından bugünde Cryptopia isimli kripto para birimi borsasına tepkiler devam ediyor. Yatırımcılar bugün özellikle henüz Yeni Zelanda mahkemelerinin Cryptopia yöneticileri ve teknik ekibi hakkında herhangi bir soruşturma açılmamasının ülkenin güvenliğine ve adalet sistemine zarar verdiğini savunmakta. Yeni Zelanda Adalet Bakanlığınca herhangi bir şekilde bir basın açıklaması da yapılmadı. Yeni Zelanda siyasetçilerinden de açıklama yok.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı