Ana SayfaHaberlerCryptopia Borsasına Tepki Devam Ediyor!

Cryptopia Borsasına Tepki Devam Ediyor!

Takip et

Yeni Zelanda merkezli altcoin satışları ile ünlü olan milyonlarca dolarlık yatırımın içeride hapsolduğu kapanan kripto para borsalarından Cryptopia’ya tepki devam ediyor. Dün yaptığı açıklamalar sonrasında büyük hesapların bile erişimine izin vermeyeceklerini ve kripto para yatırımcılarının hesaplarına girerek ekran görüntüsü almalarına bile izin vermeyeceklerini açıklayarak tepki çeken Cryptopia, bugünde Twitter ve çeşitli kripto para platformlarında tartışma sebebi oldu.

Cryptopia – Kripto para yatırımcılarına herhangi bir şekilde kripto para borsası hesaplarındaki yatırımların iade edilememe durumunun olabildiğini ve hesaplardaki kripto para birimlerinin bir kısmının geri alınamayabilecek olduğunu açıkladı. Mahkemeden destek bekleyen ve Yeni Zelandalılardan destek beklediklerini açıkladı.

Bu açıklamalar sonrasında dün sert tepkilerin hemen arkasından bugünde Cryptopia isimli kripto para birimi borsasına tepkiler devam ediyor. Yatırımcılar bugün özellikle henüz Yeni Zelanda mahkemelerinin Cryptopia yöneticileri ve teknik ekibi hakkında herhangi bir soruşturma açılmamasının ülkenin güvenliğine ve adalet sistemine zarar verdiğini savunmakta. Yeni Zelanda Adalet Bakanlığınca herhangi bir şekilde bir basın açıklaması da yapılmadı. Yeni Zelanda siyasetçilerinden de açıklama yok.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları