Haberler

Cryptopia Tasfiye Ediliyor!

Cryptopia borsası.

Cryptopia kripto para borsasının tasfiye edileceği açıklandı. Cryptopia hacklenmesinin ardından yapılan resmi açıklamada e kısa süre içerisinde tasfiye sürecinin çözülecek olduğu açıklandı. Kripto para birimlerinin değerinin yükseldiği bir dönemde karlılık ve benzer nedenlerden ötürü kripto para borsası Cryptopia’nın tasfiye sürecine girmesi ise bazı yatırımcıların tepkisini çekti.

Borsanın hacklenmesinin ardından bir daha itibar kazanamayacak olduğu, bu nedenle tasfiye sürecinde yatırımcılara nasıl geri ödeme yapılabileceği hakkında açıklama yapılmadı.

Kripto para borsasının kapanmasından sonra işlemlerin ve geçmişte kayıtlı olan transfer taleplerinin ne olacak olduğu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Yatırımcılar işlem yaparken kripto para borsası aniden işlemlere kapatılmış ve işlemler askıda kalmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu