coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerDamat ve Gelinler Bundan Sonra Bitcoin İle Para Kabul Edebilir

Damat ve Gelinler Bundan Sonra Bitcoin İle Para Kabul Edebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Düğünlerde bir adet olarak Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde olduğu üzere zengin aileler geline milyonlarca liralık altın takar ve bu altınlar güvenle saklanmak için daha sonra bir bankaya veya evde en güvenli yere konmaya çalışılır. Ama bunlar yeterli olmazken son yıllarda günümüzün ”dijital altını” olarak tabir edilen Bitcoin ile düğünlerde ödeme almanın yolunu açacak yeni bir istek ortaya çıkmış durumda.

Damat ve gelin adayları kripto para ile ödeme almak yönünde düşünceler yaparken, özellikle genç kesimden Bitcoin ile ödeme alınabilecek olması, bu sayede Bitcoin kullanımının daha yaygın hale gelmesi adına bu yönde çalışmalar yapılabilecek olduğu iddia edildi.

Hindistan Bir İlk Olabilir

Güvenliğin en alt seviyede olduğu Hindistan’da Bitcoin ile düğünlerde ödeme kabul edilmesi gündeme geldi. Hindistan’da bu yöntemin yakın zamanda uygulanmasının dahi gündemde olabilecek olduğu iddiaları mevcutken gelin ve damat ailelerinin bu konuda düşüncelerinin ülkede önem taşıdığı, damadın ailesi ile gelinin ailesinin verecek olduğu kararların etkili olacağı tartışma konusu. İlerleyen günlerde ülkemizdede Bitcoin ile düğün hediyelerini alan gelin ve damat görmemiz muhtemel.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları