Kripto Para

Daniel Mark Harrison: Borsalar Spekülasyon Yapıyor!

Harrison, kripto paraların borsalar dolayısı ile çok değiştiğini belirtti.

Zurcoin’in kurucu ortağı Daniel Mark Harrison, kripto para borsalarının manüplasyon yaptıklarını ve kripto para fiyatlarının borsalar tarafından yapılan işlemler dolayısı ile düşük ve yüksek olabildiğini belirtti. Bitcoin, fiyatının kripto para borsalarınca yapılan işlemler dolayısı ile bilerek düşürüldüğü ve borsaların istemeleri durumunda fiyatları arttırabilecek olduğunu ve buna bağlı olarak yatırımcıların piyasada olan etkisinin çok az olduğunu açıkladı.

Zurcoin’in kurucu ortağı Daniel Mark Harrison, kripto paraların borsalar tarafından spekülasyonlara maruz kaldığı ve fiyatının sürekli olarak değişmesinin arkasında yatan en büyük nedenlerden bir tanesinin de kripto para borsalarının etkisi dolayısı ile olduğunu açıkladı.

Kripto para borsaları, kripto paraları spekülasyonlara maruz bırakıyorlar ve manüplasyonlardan ötürü yaşadıkları fiyat değişimleri ciddi derecede farklı olabiliyor. Bitcoin ve diğerlerinin fiyatlarının sürekli olarak değişmesi fiyatın manüplasyona maruz kalmasından dolayı olmakta.

Bitcoin fiyatının bir anda sıkı bir şekilde ciddi düşüşler yaşaması, yatırımcılar açısından olumsuzluklar doğururken, yatırımcılarında piyasa üzerinde belirli bir etkisi mevcut. Yatırımcılar ve büyük yatırımcılar arasında fiyatlar konusunda yaşanan değişimlerde piyasayı etkiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Zurcoin
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu