Haberler

Dark Overlord: 11 Eylül Saldırısı Belgelerini Açıklarız!

Dark Overlord, isimli hacker grubu sosyal medya platformlarından banlanıyor.

Dark Overlord isimli hacker grubu, 11 Eylül saldırıları hakkında yaptığı açıklamada, kripto para olarak kendilerine Amerikan yönetiminden ödeme yapılmaması durumunda bu belgeleri tüm kamuoyu ile paylaşacak olduklarını ve 2 milyon dolarlık dosya dahil tüm dosyaların yayınlanabilecek olduğunu açıkladı. Kripto para olarak ödeme isteyen Dark Overlord, her girdikleri sosyal medya platformlarından olumsuz yanıt almaları ve banlanıyor olmalarından dolayı en son Steemet’te şanslarını denediler ve burada da banlanmalarının ardından yeni bir platform daha buldular.

Amerikan yönetimine karşı tehdidi kabul etmeyen sosyal medya platformları 11 Eylül saldırısı belgelerine karışmazken, Amerikan hükümetinden bu konuda açıklama yapılmış değil.

Amerikan yönetimini tehdit etmeleri sonucu değiştirmiyor

Dark Overlord hacker grubunun bugüne kadar 9 BTC topladığı ve Amerikan yönetiminin bu BTC ödemelerini takip ediyor olabilecek olduğu ve potansiyel risk olarak görebileceği iddiası ortaya atıldı. 9 BTC’nin bugün mevcut değerinin 20.000 dolar düzeyini aşıyor olması 9 BTC’nin ayrı ayrı kişiler tarafından ödenmiş olabileceğini ve ödenmesi gereken daha yüzlerce BTC isteyen Dark Overlord hacker grubunun aniden bu BTC’ler ile ortadan kaybolabileceği riskini arttırıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu